x YouTube Facebook

Dwór Artusa

Kompleks konferencyjno-bankietowy

O naszej firmie

Dwór Artusa to miejsce absolutnie wyjątkowe na mapie Łodzi. Położony z dala od miejskiego zgiełku i gwaru, a jednocześnie jedynie kilkanaście minut od centrum miasta. Już z daleka zwraca uwagę niecodzienna architektura obiektu. To prawdziwy dwór, z dwiema basztami i blankami, z brukowanym podjazdem oraz gotyckimi łukami przywołującymi na myśl średniowieczną architekturę obronną.

Powierzchnia całości to ponad 1300 m2, co oznacza, że przestrzeni nie zabraknie nawet na najbardziej wyszukane atrakcje. Dwór Artusa posiada oczywiście wygodny parking dla klientów, ponadto ogródek z fontanną, starannie zaprojektowaną studnię z żurawiem i profesjonalny grill – idealne miejsce na klasyczne garden party. Wszystko to sprawia, że wizyta u nas stanowi przeżycie nie tylko kulinarne, ale i estetyczne.

Wnętrze budynku to również wysmakowane wizualnie elementy architektury dworskiej, wzbogacone o stosowne dodatki, ale także wygodny parkiet do tańca, wielofunkcyjne i świetnie dobrane oświetlenie, czy meble i stolarka najwyższej jakości. Całość sprawia, że Goście czują się u nas bardzo dobrze, a zarazem "klimatycznie". Oczywiście, w zależności od wymagań Naszych Klientów sale mogą być dowolnie zaaranżowane – jako miejsce na wykwintny obiad, kolację, bankiet czy wesele, albo szkolenie, czy konferencję.

Dopełnienie oferty stanowią dwa urocze apartamenty zlokalizowane w basztach Dworu, z których mogą korzystać Nasi Goście, a które zapewnią im niezapomniane, romantyczne chwile jako dodatek do estetyczno-kulinarnych rozkoszy naszej kuchni.

Opinie Klientów

Z całą stanowczością polecamy Dwór Artusa na każdą imprezę okolicznościową. Nasze wesele było świetne - idealnie zorganizowane, jedzenie przepyszne, dużo i bardzo oryginalne. Goście wychodzili zachwyceni. Dziękujemy Pani Ani za cenne porady i polecenie firm do organizacji imprezy ;) Genialna restauracja, napewno wrócimy przy okazji kolejnych imprez ;) Pozdrawiamy i Dziękujemy;)

Justyna i Tomek: Wesele 7.02.2015

zobacz wszystkie opinie